• head_banner

40G QSFP +

  • 10KM 40G QSFP+ Optical Module

    10KM 40G QSFP + Оптикалык Модул

    The QSFP+ трансивер модулдары секундасына 40 Гигабиттик шилтеме аркылуу шилтемелерди колдонуу үчүн иштелип чыккан. Алар QSFP + MSA жана IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 менен шайкеш келишет, кабыл алгычтын оптикалык өткөргүч бөлүгү 4 каналдуу VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) массивин, 4-канал киргизүү буферин жана лазер драйверин, башкарууну жана бир жактуулукту камтыйт. блоктор. Трансивердин оптикалык кабыл алгыч бөлүгү 4 каналдуу PIN фотодиод массивин, 4 каналдуу TIA массивин, 4 канал чыгуучу буферди, башкаруу блокторун камтыйт. 

     

     

     

  • 100M 40G QSFP+ Optical Module

    100M 40G QSFP + Оптикалык Модул

    The QSFP+ трансивер модулдары секундасына 40 Гигабиттик шилтеме аркылуу шилтемелерди колдонуу үчүн иштелип чыккан. Алар QSFP + MSA жана IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 менен шайкеш келишет, кабыл алгычтын оптикалык өткөргүч бөлүгү 4 каналдуу VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) массивин, 4-канал киргизүү буферин жана лазер драйверин, башкарууну жана бир жактуулукту камтыйт. блоктор. Трансивердин оптикалык кабыл алгыч бөлүгү 4 каналдуу PIN фотодиод массивин, 4 каналдуу TIA массивин, 4 канал чыгуучу буферди, башкаруу блокторун камтыйт. 

     

     

     

  • 40KM 40G QSFP Optical Module

    40KM 40G QSFP оптикалык модулу

     

    The HUAQ40E 40Km оптикалык байланыш тиркемелери үчүн иштелип чыккан transceiver модулу. Дизайн IEEE P802.3ba стандартындагы 40GBASE-ER4 стандартына шайкеш келет. Модуль 10Gb / s электрдик маалыматтын 4 киргизүү каналын (ch) 4 CWDM оптикалык сигналына айландырат жана аларды 40Gb / s оптикалык берүү үчүн бир каналга мультиплекстейт. Тескерисинче, кабыл алуучу тарапта, модуль оптикалык түрдө 40Gb / s киргизүүнү 4 CWDM каналынын сигналдарына киргизет жана аларды 4 каналдык электрдик маалыматтарга айландырат.

    4 CWDM каналынын борбордук толкун узундугу ITU-T G694.2-де аныкталган CWDM толкун узундугу торунун мүчөлөрү катары 1271, 1291, 1311 жана 1331 нм. Анын курамында оптикалык интерфейс үчүн дуплекстүү LC туташтыргычы жана электрдик интерфейс үчүн 38 пиндик туташтыргыч бар. Узак аралыкта жүргөн тутумдагы оптикалык дисперсияны минималдаштыруу үчүн ушул модулда бир режимдүү була (SMF) колдонулушу керек.

    Продукт QSFP Көп Булактуу Келишимине (MSA) ылайык форма фактору, оптикалык / электрдик туташуу жана санарип диагностикалык интерфейс менен иштелип чыккан. Ал температуранын, нымдуулуктун жана EMIinterference сыяктуу тышкы тышкы иштөө шарттарын канааттандыруу үчүн иштелип чыккан.

    Модуль бир +3,3В кубат менен иштейт жана LVCMOS / LVTTL глобалдык башкаруу сигналдары, мисалы, Модул Present, Reset, Interrupt жана Low Power Mode модулдары менен жеткиликтүү. 2 зымдуу сериялык интерфейс башкаруунун кыйла татаал сигналдарын жөнөтүү жана кабыл алуу жана санарип диагностикалык маалымат алуу үчүн жеткиликтүү. Дизайндын максималдуу ийкемдүүлүгү үчүн айрым каналдарга кайрылсаңыз болот жана колдонулбаган каналдардын ишин токтотсоңуз болот.

     

    Бул продукт 4 каналдуу 10Gb / s электрдик маалыматты CWDM оптикалык сигналдарга (жарыкка) айландырат, 4-толкун узундугу боюнча бөлүштүрүлгөн Feedback Laser (DFB) массиви менен. Жарык MUX бөлүктөрү менен 40Gb / s маалымат катары айкалышып, SMFден жибергич модулдан тарайт. Алуучу модулу 40Gb / s CWDM оптикалык сигналдарды киргизүүнү кабыл алат жана ар кандай толкун узундугу менен 10Gb / s 4 жеке каналга мультиплекстейт. Ар бир толкун узундугу жарыгы дискреттүү көчкү фотодиосу (APD) тарабынан чогултулуп, андан кийин алгач TIA, андан кийин пост күчөткүч менен күчөтүлгөндөн кийин электрдик маалымат катары чыгарылат.

     

    The HUAQ40E формалык фактор, оптикалык / электрдик туташуу жана санарип диагностикалык интерфейс менен QSFP Көп Булактуу Келишимине (MSA) ылайык иштелип чыккан. Ал температуранын, нымдуулуктун жана EMI тоскоолдуктарынын, анын ичинде эң катаал тышкы иштөө шарттарын канааттандыруу үчүн иштелип чыккан. Модуль эки зымдуу сериялык интерфейс аркылуу жеткиликтүүлүктү жана функцияны интеграциялоону сунуш кылат.