• head_banner

GPFD Board

  • Huawei GPON OLT 8 ports GPFD C++ service board for SmartAX MA5600T

    Huawei GPON OLT 8 порту GPFD C ++ SmartAX MA5600T үчүн тейлөө платасы

    Сүрөттөмө: Huawei 8-GPON порттук интерфейс картасы (B +, C +, C ++ GPON модулу бар) Huawei MA5603T, MA5600T, MA5683T, MA5680T, MA5608T OLT тутумуна кайрылыңыз 3 версияда жеткиликтүү: H805GPBD, H806GPBD, H807GB: , Бир режимдеги бир ядролук буланы өткөрүп берүү ылдамдыгын колдонуңуз: 2.488Gbit / s, кабыл алуу ылдамдыгы: 1.244Gbit / s интерфейс түрү: SC / PC Max өткөрүү аралык: 20KM толкун узундугу: 1490nm, толкун узундугу: 1310nm стандарттарга шайкештиги: ITU-T G 984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.9 ...