• head_banner

GPON Module

  • Huawei GPON OLT C++ optical transceiver on GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Huawei GPON OLT C ++ оптикалык кабыл алгычы GPON платасында GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Сүрөттөмө: Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 порттук GPON OLT интерфейс картасы GPLF - Huawei MA5800 сериясындагы OLT Huawei 16-GPON порт интерфейс картасынын B + / C + / C ++ менен эң көп сатылган GPON тейлөө кеңеши. SFP модулу Колдоо сплит рациону 1: 128 Ылдамдыгы: 2.488Gbit / с, кабыл алуу ылдамдыгы: 1.244Gbit / s Интерфейс түрү: SC / PC Максималдуу өткөрүү аралык: 20KM Толкун узундугу: 1490nm, Толкун узундугу: 1310nm Стандарттарга шайкештиги: ITU-T G .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984 ...